Regały do domu, garażu i warsztatu

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Dzień dobry.
Wprowadziliśmy do naszej oferty regały warsztatowe - metalowe z półkami o wielkiej nośności i niewielkiej cenie. Prężnie rozwijająca się polska firma Metalkas, wdrożyła linię produkcyjną do regałów warsztatowych. Jak produkuje się regały, można zobaczyć na filmiku na naszym kanale.
Firma produkuje obszerną gamę regałów metalowych. Zostały one wyprodukowane i przeznaczone do pomieszczeń jako:

Regały do piwnicy, garażu na narzędzia i akcesoria, śruby, tarcze do drewna, elektronarzędzia itp.
Regały archiwalne: na dokumenty i akta.
Regały magazynowe i warsztatowe.
Regały sklepowe.

Zanim zdecydują się Państwo na zakup regału metalowego, warto zastanowić się nad ewentualną nośnością i ustalić jego zastosowanie. Zalecamy zawsze ponadmiarowe określenie wielkości obciążenia, pozwoli to w przyszłości na szerokie zastosowanie regału.

Firma wytwarza regały w przedziałach nośności: od 40 kg do nawet 600 kg. Różnych szerokościach i wysokościach. W naszym sklepie zdecydowaliśmy się na optymalizację wyboru. Biorąc pod uwagę cenę i logistykę, a także ewentualność w przyszłości poszerzenia systemy składowania, wprowadzamy na stan rodzaj o jednej wysokości i szerokości, z nośnością 220 kg na półkę.
Pozwoli to na dowolną konfigurację regałów i zamianę półek bez konieczności przycinania lub dorabiania.

Regały mają ciekawy sposób montażu. Nasze regały posiadają segmenty wciskane lub skręcane śrubami.

Należałoby wiedzieć, że regały, których udźwig na półę wynosi od 40 kg do 90 kg są skonstruowane w oparciu o półki metalowe, za to regały, których udźwig plasuje się w przedziale 90 kg – 600 kg zaopatrzone są wyłącznie w półki ze specjalnej płyty. Dodatkowo warto wiedzię, że do malowania regałów zastosowano ekologiczną farbę proszkową, co więcej do malowania niektórych produkowanych przez naszą firmę regałów stosujemy białą farbę posiadającą atest PZH pozwalający na przechowywanie żywności.

Do wszystkich regałów dokładamy instrukcję obsługi z uwagą, że wszystkie regały należy po zmontowaniu przymocować do ściany. Jest to bezwarunkowy wymóg, wystarczy 2 lub 4 kołki rozporowe o wielkości 10 mm i będziemy mieli gwarancję, że regał po obciążeniu nie przewróci się. Pamiętajmy bezpieczeństwo ponad wszystko.
Zapraszamy Tanie regały warsztatowe Dom Techniczny Wieluń.

Odsłony: 1081
Blog i poradnik w jednym, duzo przydatnych informacji/a>